Ośrodki rekomendowane przez Komisję ds. Tańców Polskich PS CIOFF®


W poniższej tabeli ujęte są ośrodki, zespoły a przede wszystkim instruktorzy rekomendowani przez Komisję do prowadzenia zajęć z zakresu tańców polskich w formie towarzyskiej.

Lp. Nazwa ośrodka / zespołu - miasto Instruktorzy
1 Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań" Jadwiga Banaś
2 Grupa Taneczna przy Szkole Podstawowej w TołwinieKrzysztof Szyszko
3 Kaszubski Zespół Folklorystyczny "Krëbane" Brusy
4 Klub Tańców Polskich "Krajka" - Drohiczyn Alina Małaszkiewicz
5 Klub Tańców polskich "Maki i powoje" - Kraków Katarzyna Hajdasz
6 Ludowy Zespół Artystyczny Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego "Promni" - WarszawaAgnieszka Nagnajewicz
7 Miejski Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej Marcin Bochenek
8 Mielnicki Klub Taneczny "Sosenka" - MielnikPaulina Usowicz-Baranowska
9 Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak" - KrakówAnna Gryszun
10 Studencki Zespół Pieśni i Tańca "Katowice" Uniwersytetu Śląskiego - KatowiceZofia Czechlewska
11 Szkoła Tańców Polskich Zofia Czechlewska - KoszęcinZofia Czechlewska
12 Wielkopolski Klub Tańców Polskich - PoznańPaweł Tomczyk
13 Zespół Folklorystyczny "Wielkopolanie" - PoznańPiotr Kulka, Jan i Hanna Galasińscy
14 Zespół Folklorystyczny "Marynia" - Wronki - Jan i Hanna Galasińscy
15 Zespół "Kuźnia artystyczna" - Warszawa Agnieszka Nagnajewicz
16 Zespół Pieśni i Tańca "Beskid" - Bielsko BiałaRomana Polok
17 Zespół Pieśni i Tańca "Dobczyce" - DobczyceAdrian Kulik
18 Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo" - OlsztynSławomir Kokoszko
19 Zespół Pieśni i Tańca "Malbork" - MalborkAnetta Ciok
20 Zespół Pieśni i Tańca "Małe Podlasie" - Siemiatycze Krzysztof Szyszko
21 Zespół Pieśni i Tańca "Małe Żuławy" - Stare Pole Anetta Ciok
22 Zespół Pieśni i Tańca "Młody Toruń" - ToruńKatarzyna Bilska
23 Zespół Pieśni i Tańca "Nowa Ruda" - Nowa RudaEwa Miś Krzemińska
24 Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej - Jarosław Wojciechowski, Janusz Chojecki, Klara Wojciechowska
25 Zespół Pieśni i Tańca "Powiśle" - Puławy Konrad Grabowski
26 Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie" - Szczecin
27 Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach „Silesianie” - Katowice Kinga Stolarczyk, Jerzy Stasica, Gabriel Czapla
28 Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego "Jantar" - Gdańsk Milena Jurczyk, Anna Fel
29 Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego "Słowianki" - KrakówAnna Gryszun, Łukasz Neter
30 Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka" - Warszawa - Jan i Małgorzata Łosakiewiczowie, Anna Lewandowska, Norbert Późniewski, Karolina Rząca, Piotr Skawski
31 Zespół Pieśni i Tańca "Warmia" z Olsztyna - Mariusz Krupiński, Agnieszka Krupińska
32 Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna" - Zamość -Jolanta Kalinowska-Obst, Monika Hildebrand
33 Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka" - Gmina Liszki Anna Kruczek
34 Zespół Tańca Ludowego "Promyki" - Wieliszew - Dariusz Skrzydlewski, Kamil Rząca
35 Zespół Tańca Polskiego Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie - JózefówŁukasz Neter