Ośrodki rekomendowane przez Komisję ds. Tańców Polskich PS CIOFF®


W poniższej tabeli ujęte są ośrodki, zespoły a przede wszystkim instruktorzy rekomendowani przez Komisję do prowadzenia zajęć z zakresu tańców polskich w formie towarzyskiej.

1 Sekcja Tańca Narodowego GOK "Leśmierz" gmina Ozorków Leśmierz 23   Mariusz Wolski 505 012 256
2 Stowarzyszenie Kulturalne Zespół Pieśni i Tańca "POLTEX"     Kier.Dariusz Nawrocki, inst. Mariusz Wolski 501 230 871, 505 012 256
3 Zespół Pieśni i Tańca Dmosin Dmosin Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy   Mariusz Wolski 505 012 256
4 Legnickie Centrum Kultury i GOKIS Boleslawiec 59-220 Legnica ul. Chojnowska 2, 59-700 Boleslawiec Kruszyn ul. Główna   Elżbieta Andrusieczko -Tor 606981095
5 Klub Garnizonowy w Malborku 82-200 Malbork ul. Sikorskiego 33 Tel./55/270-67-57 Anetta Ciok 501-076-337
6 Etnograficzny ZPiT Z NAD MERECZANKI Jaszuny LITWA      
7 LZA SGGW "PROMNI" 02-528 Warszawa ul. Racławicka 26/30 Tel./22/8496794 Tel./22/8492251 wew.2178 Fax /22/8491375 Agnieszka Nagnajewicz, Andrzej Wołosz  
8 Miejski Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej 21-500 Biała Podlaska ul. Warszawska 11 Tel./83/3426296 Marcin Bochenek 5016 524 140 604 950 000
9 Miejski Ośrodek Kultury ZPiT Nowa Ruda" 57-400 Nowa Ruda ul. Strzelecka 2a Tel./74/82724484/85 Fax /74/8722253 Ewa Miś-Krzemińska 600337622
10 Młodzieżowy Dom Kultury im. Jana Karnowskiego 89-632 Brusy ul. Dworcowa 18 Tel./52/3982498 Fax /52/3982514 Katarzyna Kamrowska 502405012
11 Młodzieżowy Dom Kultury Nr 3 Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia - Poznań 60-235 Poznań ul. Jarochowskiego 1 Tel./61/8665747 Fax /61/8665747 Jadwiga Banaś 606354161
12 Młodzieżowy Dom Kultury ZPiT "Młody Toruń" 87-100 Toruń ul. Przedzamcze 11/15 Tel./56/6221477 Fax /56/6224637 Katarzyna Bilska 603602418
13 Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "KRAKOWIAK"

300-611 Kraków ul. Bujaka 15

  Anna Gryszun 606 886 727
14 Ostrołęckie Centrum Kultury ZPiT "KURPIE" 07-410 Ostrołęka ul. Inwalidów Wojennych 23 Tel./29/7664589 Fax /29/7664591 Jacek Wójcik 509034304
15 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" ZPiT "POWIŚLE" 24-100 Puławy ul. Wojska Polskiego 4 Tel./81/887960ł/do 04 Fax /81/8864861 Aleksandra Rolska, Anna Rolska 609530274
16 Stowarzyszenie Kulturalne ZPiT "WARMIA" 10-233 ul. Parkowa 1 tel/fax : 089/5264938 Mariusz Krupiński, Agnieszka Krupińska 601641235
17 Zespół Folklorystyczny "WIELKOPOLANIE" Poznań ul. Prusa 3 Tel. /0618427688 Piotr Kulka 0608397696
18 Urząd Gminy Wieliszew ZTL "PROMYKI" 05-135 Wieliszew ul. Modlińska 1 Tel. /227822144 Dariusz Skrzydlewski, Kamil Rząca 606616944
19 Zespół "KUŹNIA ARTYSTYCZNA" Wilanów 02-958 Warszawa ul. Wiertnicza 26   Agnieszka Nagnajewicz 226447843, 602 398271
20 ZPiT "MAŁE PODLASIE" 17-300 Siemiatycze ul. Legionów Piłsudskiego 1 Tel./85/6552554 Fax /85/6552554 Krzysztof Szyszko 607121787
21 ZPiT "PODLASIE" IWFiS AWF Biała 21-500 Biała Podlaska ul. Akademicka 2 Tel./83/3428749 Fax /83/3428800 Marcin Bochenek  
22 ZPiT Politechniki Warszawskiej 00-631 Warszawa ul. Waryńskiego 12 Tel./22/8253648 Jarosław Wojciechowski, Janusz Chojecki, Klara Wojciechowska  
23 ZPiT Uniwersytetu Jagiellońskiego "SŁOWIANKI" 30-070 Kraków ul. Piastowska 26 Tel./12/6372878 Fax /12/6379242 Anna Gryszun, Łukasz Neter   
24 ZPiT Uniwersytetu Warszawskiego "WARSZAWIANKA 00-927 Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 24
Siedziba zespołu:
ul. Banacha 2b
Warszawa

tel/fax:+48 (22) 55 40 718

Jan Łosakiewicz , Norbert Późniewski, Piotr Skawski, Anna Lewandowska,  
25 ZPiT "LWOWIACY" 79000 Lwów UKRAINA ul. Łukijanowicza Tel./0380-322/ 330570 Stanisław Durys