Kategoria I

Ranking końcowy 2019


1 MARASZKIEWICZ TOMASZ ŁUKANOWSKA JULIA POWIŚLE ZPiT PUŁAWY 1 407
2 ANIOŁ MIŁOSZ KALEMBA KAROLINA MARYNIA ZF WRONKI 2 392
3 RUTKA MARCEL KRASNOWSKA MAJA WARMIA ZPiT OLSZTYN 3 289
4 WITEK JAN MARSHALL MIA WARMIA ZPiT OLSZTYN 4 236
5 BEDNARCZYK JAKUB WÓJCIK OLIWIA POWIŚLE ZPiT PUŁAWY 5 191
6 SIERADZKI MACIEJ IWANOW ALICJA KAMERALNA PRAC.TAŃCA STAWIGUDA 6 184
7 ZASTRÓŻNY MIKOŁAJ MUCHYŃSKA BARBARA MARYNIA ZF WRONKI 7 166
8 KASPERSKI MACIEJ KRZYSTAŃSKA ALEKSANDRA NIEZAPOMINAJKA ZTL ŁAZY 8 145
9 WYDZIERZECKI BARTOSZ SWAJDA LAURA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE 9 115
10 TOMCZAK MIŁOSZ OLEJNICZAK KINGA CEPELIA DZF POZNAŃ 10 89
11 MALIK WIKTOR MAZUR ZUZANNA ZIEMIA LISIECKA ZPiT LISZKI 11 88
12 PANUŚ ALEKSANDER DUBLASZEWSKA URSZULA KAMERALNA PRAC.TAŃCA STAWIGUDA 12 87
13 MOSIŃSKI TYMOTEUSZ KULIŃSKA LILIANNA POWIŚLE ZPiT PUŁAWY 13 75
14 UZAREWYCZ IHOR STETSIUK DARIA BARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA 14 71
15 POPIELEC KAMIL BARTOSIAK ANTONINA ZAMOJSZCZYZNA ZPiT ZAMOŚĆ 15 67
16 CZUBACKI WOJCIECH WOJTAK ANNA MAŁY GŁUSK ZTL LUBLIN 16 62
17 KONTOWICZ MATEUSZ KALINOWSKA LENA KRAJKA KTP DROHICZYN 17 61
18 WOJAS SZYMON WOLSKA ZOFIA POWIŚLE ZPiT PUŁAWY 18 43
19 SZYBOWSKI KACPER NOSAL KINGA DOBCZYCE ZPiT DOBCZYCE 19 42
20 WYRZYKOWSKI ADAM ROSIŃSKA ZUZANNA WARMIA ZPiT OLSZTYN 20 33
21 MYKOLIUK SERHIY DANYLIUK SOFIA BARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA 21 32
22 WINICZUK ROMAN GRISZYNA BOHDANA BARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA 22-23 26
23 STRZELEWICZ WIKTOR BARCZYK HELENA ŁANIKI ZPiT UE POZNAŃ 22-23 26
24 BRYŚ TOMASZ MIKOŁAJCZAK HELENA CEPELIA DZF POZNAŃ 24 22
25 SULEWSKI SZYMON NITKIEWICZ IGA KAMERALNA PRAC.TAŃCA STAWIGUDA 25 18
26 RACHWALIK ADAM SOBÓL NATALIA ZIEMIA LISIECKA ZPiT GMINA LISZKI 26 15
27 ŻURAKIWSKYI KONSTANTYN SOBCZUK TETIANA BARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA 27-28 12
28 CZUZDIUK NAZAR MRYHA OLENA BARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA 27-28 12
29 PODGÓRSKI ANDRZEJ WOJEŃSKA ALICJA WARMIA ZPiT OLSZTYN 29 11
30 PAWLOWYCZ ARSEN KOSTOWSKA NATALIA BARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA 30 9
31 LAUER MARCIN KRUPA ZOFIA JANTAR ZPiT GDAŃSK 31-32 8
32 KUJAWSKI KRZYSZTOF JARZĄB ZUZANNA MARYNIA ZF WRONKI 31-32 8
33 STOLTMANN NIKODEM STOLTMANN NINA KREBANE ZPiT BRUSY 33 7
34 KAŹMIERCZAK MICHAŁ RAŚ MARIANNA MARYNIA ZF WRONKI 34 6
35 PLEWKA JAKUB GĘBAL ALEKSANDRA POWIŚLE ZPiT PUŁAWY 35 5
36 OLSZEWSKI WIKTOR CZAPIUK ZOFIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE 36-37 3
37 ZAGUBIEŃ JAKUB CIEŚLIK ROZALIA MAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE 36-37 3
38 JAŻDŻEWSKI MARCIN LAMCZYK KLAUDIA KREBANE ZPiT BRUSY 38-39 2
39 GOCH PIOTR CHARALAMPOUS ADRIANA KRAKOWIAK MLZPiT KRAKÓW 38-39 2
40 STANISŁAWSKI PAWEŁ STOLTMANN NIKOLA MARYNIA ZF WRONKI 40 1