Kategoria II - klasa C

Aktualizacja: 14 grudnia 2017
Ranking końcowy


1TOBIASZ MACIEJRYDELEK JAGODAPROMYKI ZTL WIELISZEW1963
2PRZEDPEŁSKI FRANCISZEKSZPILA AGATAWARSZAWIANKA ZPiT UW WARSZAWA2923
3KAPUSTA ANTONIDYJACH GABRIELAZPiT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI3782
4ADAMOWICZ FRANCISZEKSZEWCZUK OLIWIAZPiT "ZAMOJSZCZYZNA" ZAMOŚĆ4652
5WIĘCŁAWIK JAKUBBARABASZ IGAZTP JÓZEFÓW5552
6KOZŁOWSKI MAKSYMILIANKWAŚNA DARIABESKID ZPiT BIELSKO BIAŁA6540
7SYKUT SZYMONKOPEĆ KATARZYNAZPiT "POWIŚLE" PUŁAWY7501
8GRZYB KRZYSZTOFMAŁYSZCZUK MARLENAMAŁE PODLASIE ZPiT SIEMIATYCZE8471
9GŁADYSZ FILIPTOŁWIŃSKA OLIWIAKTP przy SZK.PODST. W TOŁWINIE9-10430
10ROSZAK MACIEJCHOJAN ZOFIAMARYNIA ZF WRONKI9-10431
11ZYCH MACIEJWÓJTOWICZ HELENAZPiT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA11390
12ANDRUSZKIEWICZ TOMASZWIERBIEL MARIA KATARZYNAŚWITEZIANKA ZPiT WILNO12330
13MOSZCZUK PIOTRSAWINIEC ALICJAWDK BIESAL13260
14ADAMCZUK DAMIANSYPEK KLAUDIAMIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK14250
15PIENIAK TOBIASZZAŁĘSKA MAGDALENAZPiT "WARMIA" OLSZTYN15-16230
16WĄSOWICZ SZSYMONFIGUŁA PAULINAZIEMIA LISIECKA ZPiT GMINA LISZKI15-16230
17STASIK PIOTRDUDA MAŁGORZATADOBCZYCE ZPiT DOBCZYCE17220
18NOWIERSKI MAKARYJUDEK KATARZYNAMARYNIA ZF WRONKI18210
19OKUNIEWSKI MICHAŁWASZKIEWICZ NATALIAZTP JÓZEFÓW19-20180
20STĘPIEŃ KRYSTIANKADEJ OLIWIAMIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK19-20180
21POKORA JÓZEFDZIADOSZ ZOFIAZTP JÓZEFÓW21170
22WOŹNIAK JANGÓRNIAK JUDYTAMALBORK ZPiT MALBORK22160
23BEKIER DANIELSIEMCZYK MILENAZAMOJSZCZYZNA ZPT ZAMOŚĆ23150
24HASANOW EMILRUSAKIEWICZ GABRIELAŚWITEZIANKA ZPiT WILNO24140
25SZTABOWSKI CEZARYHANUSZ KAROLINAZTL PERŁA WARMII LIDZBARK WARMIŃSKI25-26130
26MIERZEJEWSKI MIESZKOJEKIEŁEK KAROLINAZPiT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA25-26130
27ZIÓŁKOWSKI JAKUBKANTRZONKA ZUZANNACK I BIBLIOTEKI ZPiT BRUSY27110
28FABISIAK FILIPWOJCIECHOWSKA WIKTORIAPROMYKI ZTL WIELISZEW28-30100
29CZĘŚCIK ERYKBŁACHNIO OLASOKOŁOWIANIE ZPiT SOKOŁÓW P.28-30100
30DEKARZ MATEUSZDEKARZ JULIAMIELNICKI K.TAN."SOSENKA" MIELNIK28-30100
31PAWŁOWSKI KAROLSZEJKA MAŁGORZATAZTP JÓZEFÓW31-3280
32RYTEL ADRIANROZBICKA NIKOLASOKOŁOWIANIE ZPiT SOKOŁÓW P.31-3280
33KARNOWSKI PAWEŁPEPLIŃSKA APOLONIACK I BIBLIOTEKI ZPiT BRUSY3360
34MOSKAŁA BARTOSZNOWAK DARIAZ PRZYTUPEM ZPiT Ogn.Art.."SZLIF"34-3750
35KOMAR ORESTSZTUKA DIANABARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA34-3750
36KONDRATOWICZ DANIELSILIN DARIAŚWITEZIANKA ZPiT WILNO34-3750
37ŻAŁA ANDRZEJBUTKIEWICZ KAMILAPERŁA ZPiT NIEMENCZYN34-3750
38WOŹNIAK KACPERJASIŃSKA KAROLINAMALBORK ZPiT MALBORK38-5230
39FOS SZYMONZIELSKA MICHALINAMAŁE ŻUŁAWY ZPiT ŻUŁAWY38-5230
40SOKOŁOWSKI KACPERPOMIANOWSKA PLGAKUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW38-5230
41KRÓL WOJCIECHBOGDANIUK DOBRAWAKUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW38-5230
42BOGDANIUK MIŁRECZEK POLAKUŹNIA ARTYSTYCZNA WILANÓW38-5230
43SIENKIEWICZ PIOTRDANISZEWSKA MARCELINAZPiT "WARMIA" OLSZTYN38-5230
44KARAKULA ANTEKPOGORZELSKA MAJASOKOŁOWIANIE ZPiT SOKOŁÓW P.38-5230
45BODIAK OLEHGRISZYNA WALERIABARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA38-5230
46KRAWETS WOLODYMIRSOBCZYSZYN OLHABARWINEK ZT KRZEMIENIEC UKRAINA38-5230
47BIENIEK PAWEŁHAUER OLIWIAMAŁE ŻUŁAWY ZPiT ŻUŁAWY38-5230
48LIEDER KACPERPIĄTEK ZUZANNAJANTAR ZPiT GDAŃSK38-5230
49WOLAK IGORBARAN IGAMALBORK ZPiT MALBORK38-5230
50DZIUBA WJCIECHKLIMKIEWICZ JULIAZAMOJSZCZYZNA ZPT ZAMOŚĆ38-5230
51KOBIEROWSKI BŁAŻEJKLOSKOWSKA ZUZANNACK I BIBLIOTEKI ZPiT BRUSY38-5230
52CHMIELEWSKI KAROLSTAKAUSKAITE KAMILAPERŁA ZPiT NIEMENCZYN38-5230
53STĘPIEŃ KRYSTIANPOGORZELSKA MAJASOKOŁOWIANIE ZPiT SOKOŁÓW P.5300